Liczba wizyt od 09.2012: 58320097    Dziś jest: środa, 23 maja 2018
Komenda Powiatowa Policji w Żyrardowie ul. Chopina 4, 96 - 300 Żyrardów

Aktualności » Kibic przez duże "K", Żyrardów (24.05.2012)

czwartek, 24 maja 2012
Na terenie Zakładu Poprawczego w Studzieńcu dzięki staraniom Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie i Zakładowi Poprawczemu w Studzieńcu odbył się turniej piłki nożnej będący regionalną podsumowaniem realizowanego ogólnopolskiego programu edukacyjnego kształtującego pozytywne zachowania dzieci i młodzieży jako uczestników imprez sportowych pod nazwą ,,Jestem kibicem przez duże K’’. Ogólnopolski program edukacyjny ma na celu szerzenie...

Ogólnopolski program edukacyjny ma na celu szerzenie pozytywnych zachowań kibiców w trakcie różnego rodzaju imprez sportowych. Zbliżające się Euro 2012 jest dobrym sposobem na promowanie takich zachowań.

Rywalizacja odbywała się równolegle na dwóch przygotowanych boiskach trawiastych. Ostateczna klasyfikacja drużyn wyglądała następująco: I miejsce - Zespół Szkół nr 2 z Żyrardowa, II miejsce - Liceum Ogólnokształcące z Puszczy Mariańskiej, III miejsce - Zespół Szkół ze Mszczonowa, IV miejsce - Zakład Poprawczy w Studzieńcu, V miejsce - Zakład Poprawczy w Konstantynowie Łódzkim, VI miejsce - Zespół Szkół nr 1 z Żyrardowa.

Tytuł najlepszego strzelca całych zawodów zdobył reprezentant Zakładu Poprawczego w Konstantynowie Łódzkim Michał Pawęta. Tytuł najlepszego bramkarza całych zawodów zdobył reprezentant Zespołu Szkół nr 2 z Żyrardowa Artur Gwiazda. Tytuł najwszechstronniejszego zawodnika całych zawodów zdobył reprezentant Zespołu Szkół nr 2 z Żyrardowa Damian Majek.
Każda z drużyn za udział w turnieju otrzymała piłkę nożną, a po sportowej rywalizacji wszyscy udali sie na poczęstunek.

Autor: sierż. Anna Rabas-Szarska/RJ
KPP Żyrardów